Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’de peşin ödemelerde yüzde 30 indirim fırsatı

Cathay Group, peşin alımlar için indirim kampanyası başlattı. Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’de peşin alımlarda yüzde 30 indirim yapılacak.

Gayrimenkul sektörünü hareketlendirmek ve yatırımcılara en uygun koşulları sunmak için Cathay Group yeni bir kampanya başlattı. Cathay Group’un Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 30 indirim yapılıyor. Peşin alımlara indirim kampanyası, 1 Mart 2019’a kadar devam edecek.

Dövizdeki kurundaki hareketlilikle birlikte maliyetlerin arttığını ifade eden Cathay Group Genel Müdürü Okan Süha Yıldırım, buna rağmen sektörü hareketlendirmek ve yatırımcılara en uygun koşulları sunarak konut sahibi yapmak için böyle bir indirim kampanyası yapmaya karar verdiklerini açıkladı. Süha Yıldırım, Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’de fiyat artışı yapmak yerine ek indirim yaptıklarını belirtti ve içinde bulunulan dönemin yatırım için en uygun zaman olduğunu vurguladı.

ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA FİYAT ARTIŞI BEKLENİYOR

Cathay Group Genel Müdürü Okan Süha Yıldırım, önümüzdeki dönemde tüm sektörde fiyat artışı beklediklerini ifade etti. Sektörde böyle avantajlı alım koşullarının 2019’un ilerleyen dönemlerinde olmayacağını söyleyen Süha Yıldırım, vergi avantajının bitecek olması, yüzde 50’ye yakın artış gösteren maliyetler gibi birçok etkenin fiyatların yükselmesine neden olacağını belirtti ve kampanya ile birlikte vatandaşları avantajlı fiyatlarla konut sahibi yapmak istediklerini ifade etti.