EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’de ayağınızı yerden kesecek kampanya

CathayGroup tarafından emlak sektörüne kazandırılan Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinden daire alanlara araç sahibi olma imkanı da tanınıyor.

Emlak sektöründe birbirinden farklı birçok alanda başarılı ve ses getiren projelere imza atan CathayGroup tarafından İstanbul’da hayata geçirilen Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinden daire satın almak isteyenlere isterlerse 24 aylık konut taksiti ödemeleri bitene kadar Intercity güvencesiyle bir de yeni bir araç sahibi olma hakkı tanınıyor.

CathayGroup tarafından Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerine özel geliştirilen kampanyaya ek olarak ayrıca alıcıların isterlerse eski araçları konut peşinatı olarak değerlendiriliyor.

24 aylık eşit ödemeyle konut sahibi olunabilen projelerden birinden daire satın almak isteyenler istedikleri takdirde mevcut kullandıkları araçlarını peşinat olarak gösterip Intercity güvencesiyle yeni araçlarına konutlarıyla birlikte sahip olabiliyorlar.

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerinden daire satın alanlar isterlerse Intercity kalitesiyle yeni araçlarına da sahip olabiliyor. Mevcut kullandıkları araçlarını getirenler ise konut peşinatlarını bu şekilde karşılayabiliyor. İsterlerse kampanya dahilinde yeni bir araç da satın alabiliyorlar.