EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nivo Ataköy’de yüzde 50 peşinatla 24 ay kira garantisi

Nivo Ataköy konut projesinde yüzde 50 peşinat veren herkese 24 ay kira garantisi sunuluyor.

Nivo tarafından İstanbul Avrupa Yakasının gözde yerleşim merkezlerinden Ataköy’de konumlandırılan Nivo Ataköy projesinde yüzde 50 peşinat veren herkese 24 ay kira garantisi sunuluyor.

Yatırımlarını gayrimenkul alanında değerlendirmek isteyenler kira garantili projelere öncelik veriyor. Son dönemlerde daha da cazip hale gelmeye başlayan kira garantileri projeler yatırımcının yakın markajında yer alıyor. Kira garantisi vaat eden projelerden bir tanesi de Nivo tarafından İstanbul’un en gözde ilçelerinden biri Ataköy’de konumlandırılan Nivo Ataköy projesi.

Nivo Ataköy konut projesi kapsamında geliştirilen kampanya ile yüzde 50 peşinat ödeyerek projeden konut sahibi olan herkese 24 ay (2 yıl) süresince kira garantisi sunuyor.

Ataköy’de Airport Alışveriş Merkezi’nin yanı başında konumlandırılan Nivo Ataköy projesinden konut sahibi olmak isteyenlere özel konut bedelinin yüzde 50’si kadarını peşin olarak verdiklerinde 2 yıl süresince kira garantisi sunuluyor. 17 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan proje modern mimarisi ve merkezi konumuyla hem yatırımcının hem de oturumcunun dikkatini çekmeyi başardı.

İlerleyen zamanlarda yüksek kazanç vaat etmesi beklenen proje konut fiyatları ise 480 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış farklı daire seçenekleri yer alıyor. Yüzde 50 peşinat ödeyerek daire sahibi olanlara 24 ay süresince kira garantisi sunan kampanyada anahtar teslimlerinin ise Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Yaklaşık 9 ay sonra yaşamın başlaması beklenen projedeki kampanyadan faydalanabilmek ve karlı bir yatırım için Nivo Ataköy satış ofislerine yakın zamanda uğrayarak siz de hayallerinizdeki yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.