EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nivo Ataköy'de ön satışlara başlandı

Cathay Group imzasıyla İstanbul Bakırköy'de yükselen Nivo Ataköy projesinde lansman öncesi satışlara başlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları henüz açıklanmadı.

İstanbul'un en değerli yatırım bölgelerinden Bakırköy'de 15 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Nivo Ataköy projesinde 310 daire yer alıyor. 2 bloktan oluşan projede konutların yanı sıra 70 ticari ünite de bulunuyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilen Nivo Ataköy projesinde dairelerin büyüklükleri, fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

İlk 30 dairenin ön satışlarının başladığı Nivo Ataköy projesinden daire satın almak isteyenlere Cathay Group'un Basın Ekspres'te yer alan Nivo İstanbul projesinden ev alanlara rezervasyon önceliği sunuluyor. Sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Lokasyonu dolayısıyla yatırımcılardan büyük ilgi görmesi beklenen Nivo Ataköy projesi E-5 yolu, metrobüs, metro ve Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir noktada bulunuyor. Teslimlerine Ocak 2018'de başlanması beklenen Nivo Ataköy'de resmi satışların Eylül ayında başlayacağı öngörülüyor.