EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nilüfer Evleri’nde 700 bin TL’ye 3+1 fırsatı

İzmir Mavişehir’de hayata geçirilen Nilüfer Evleri’nde fiyatlar 700 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Ağustos 2019’da yapılması planlanıyor.

Onag Yapı tarafından hayata geçirilen Nilüfer Evleri projesi, İzmir Mavişehir’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Ağustos 2019’da yapılacağı Nilüfer Evleri’nde fiyatlar 700 bin TL’den başlıyor.

84 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Nilüfer Evleri; 6 bin 792 metrekare üzerinde tüm seçeneklerin 3+1 olarak tasarlandığı toplam 84 adet konuttan meydana geliyor. Nilüfer Evleri’ndeki konutlar net 135 metrekare ile net 148 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

NİLÜFER EVLERİ FİYAT LİSTESİ (KASIM 2018)

Nilüfer Evleri’ndeki konutlar 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiyatlar, konutların büyüklüğü ve özelliklerine göre 900 bin TL’ye kadar yükselebiliyor.

Nilüfer Evleri’nde yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli için ise teslime kadar taksit imkanı sunuluyor.

Nilüfer Evleri’ndeki konuların yeni sahiplerine teslim tarihi Ağustos 2019 olarak planlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

7 katlı 6 bloktan meydana gelen Nilüfer Evleri projesi, Mavibahçe, Egepark, Çiğli Kipa alışveriş merkezlerine yakın mesafede inşa ediliyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Nilüfer Evleri; Tramvay durağına 500 metre, Çiğli İZBAN durağına ise 900 metre mesafede konumlanıyor. Projedeki konutların kira getirisinin 3 bin 500 TL’den başlaması bekleniyor.

Yaşamın Ağustos 2019’da başlayacağı Nilüfer Evleri’nde sunulan olanaklar şöyle:

1- Kafe

2- Açık yüzme havuzu

3- Sauna

4- Fitness salonu

5- Çocuk oyun alanları

6- Yürüyüş alanları

7- Yeşil alan

8- Otopark

9- Güvenlik