EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nidapark Küçükyalı Burgaz’da cazip ödeme koşulları ve yüzde 15 indirim fırsatı

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından geliştirilen Nidapark Küçükyalı projesinin Burgaz etabında çok cazip ödeme koşulları ve yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün en prestijli isimlerinden bir tanesi Tahincioğlu İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gözde ilçelerinden Maltepe’de bulunan Küçükyalı’da sektöre kazandırılan Nidapark Küçükytalı projesinin Burgaz etabında fiyatlar ve ödeme listesi açıklandı.

Projede yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenler peşin alımlarda yüzde 15 oranında indirim avantajı elde ediyor. Taksitle konut satın almak isteyen konut alıcıları ise yüzde 25 peşin ödeme yaptıkları taktirde 84 ay vade farksız taksitle ödeme imkanına sahip oluyorlar.

Cazip ödeme koşulları ile konut alıcısının işini kolaylaştıran Nidapark Küçükyalı Burgaz projesinde toplam 328 adet daireye yer verildi. Anadolu Yakasının en gözde mevkiilerinden Küçükyalı’da inşa eidlen proje sosyal donatıları ve lüks özellikleri ile de göz dolduruyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış dairelere yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin metrekare büyüklükleri ise 106 metrekareden başlayıp 169 metrekareye kadar yükseliyor.

Geniş ve ferah yaşam alanları sunulan Burgaz etabında 84 ay yüze 0 faizle konut sahibi olma imkânı tanınıyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 945 bin TL ile 1 milyon 362 bin TL arasında değişirken, projede yer alan 3+1 dairlerin fiyatları ise 1 milyon 544 bin TL ile 1 milyon 827 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Konut sahibi olmayı kolaylaştıran projede peşin alımlarda yüzde 15 indirim ya da yüzde 25 peşin ödemeyle vade farksız 84 ay yüzde 0 faiz imkânı sağlanıyor.

Nidapark Küçükyalı projesinin diğer etaplarında olduğu gibi konut teslimlerinin Haziran 2020’de yapılması planlanan projede sunulan sosyal olanaklar arasında, açık yüzme havuzu, güvenlik, otopark, çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları, koşu yolları, fitness salonu, peyzaj alanları, kafeterya yer alıyor.