Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Nidapark Kayaşehir'de lansman öncesi satışlara başlandı

Tahincioğlu Gayrimenkul ve grup şirketi Nida İnşaat imzasıyla Kayaşehir'de yükselecek olan Nidapark Kayaşehir projesinde ön satışlara başlandı.

"Nidapark" markasıyla İstanbul'u yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri hayata geçiren Tahincioğlu Gayrimenkul'ün yeni projesi Nidapark Kayaşehir, Nida İnşaat ortaklığında Başakşehir'de konumlandırılıyor. 103 bin 277 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Nidapark Kayaşehir projesi 3 konut etabı ve 1 ticari etaptan meydana geliyor. Projede toplam 843 konut bulunuyor.

Teslimlerine Haziran 2018'de başlanması planlanan Nidapark Kayaşehir projesinde alanları 102 metrekare ile 224 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar bulunuyor. Konutların yanı sıra ticari ünitelerin de bulunduğu Nidapark Kayaşehir projesinde daire fiyatları 421 bin TL ile 1 milyon 93 bin TL arasında değişiyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler, Emlak Konut'un 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında, yüzde 20 peşinatlı ödemelerde 120 aya kadar vadeyle daire sahibi olunabiliyor.

Adım İstanbul ve Evvel İstanbul projelerine komşu konumda yükselen Nidapark Kayaşehir'in sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru yer alıyor.