EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nidapark Bomonti'de lansman öncesi satışlar devam ediyor

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla Şişli Bomonti'de hayata geçirilen Nidapark Bomonti projesinde fiyatlar 714 bin TL ile 4 milyon 244 bin TL arasında değişiyor.

"Nidapark" markasıyla hayata geçirdiği projelerinde yatırımcısına yüksek oranda prim imkanı sunan Tahincioğlu Gayrimenkul, Bomonti'de konumlandıracağı yeni projesi Nidapark Bomonti için çalışmalara başladı. Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan Nidapark Bomonti'de toplam 536 konut bulunuyor. 18 bin 79 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Nidapark Bomonti'de 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3+1 ve 4,5+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Konutların yanı sıra 102 ofis, 12 mağaza ve 168 odalı bir otelin de yer aldığı Nidapark Bomonti'de fiyatlar 714 bin TL ile 4 milyon 244 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projeden daire satın almak isteyenlere; sıfır faizle 60 ay, yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Haziran 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Nidapark Bomonti projesi hakkında bilgi veren Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu "İstanbul’un tam kalbinde bulunan Nidapark Bomonti; konut, ofis, meydan ve dükkânlardan oluşan karma bir proje. Yakında ön satışa çıkacak Nidapark Bomonti’de boğaz manzaralı daireler, teras evler, A+ ofisler, geniş sosyal alanlar, bölgenin ilk ve tek şehir meydanının yanı sıra cadde dükkânları da yer alacak" dedi.