Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Nidapark Ayyıldız'da yüzde 0 faizle 60 ay vadelendirme imkanı

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Kağıthane ilçesinde yükselen Nidapark Ayyıldız’da çok özel fırsatlar sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Kağıthane ilçesinde yükselen Nidapark Ayyıldız’da çok özel fırsatlar!

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Kağıthane’de Tahincioğlu kalitesi ve güvencesiyle yükselen Nidapark Ayyıldız projesinde konut satın almak isteyenlere çok özel avantajlar sunuluyor.

Konut sahibi olmayı kolaylaştıran projede yüzde 5 peşin ödeyerek geri kalan konut bedelini 60 ay yüzde 0 faizle vadelendirme hakkı tanınıyor. Sektörün öncü ismi Tahincioğlu Gayrimenkul sayesinde konut hayallerinizi artık ertelemeyeceksiniz.

Sunduğu uygun fiyatlar ve ayrıcalıklı ödeme koşulları ile tüketicinin yüzünü güldüren projede konut satın almak isteyenlere çok özel avantajlar duyuruldu. İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi noktaları arasında yerini alan iş ve yaşam merkezlerinden bir tanesi Kağıthane’de yükselen Nidapark Ayyıldız projesinde sadece yüzde 5 peşinat ödeme yapılarak daire satın alabilmek mümkün!

Yüzde 5 peşinat ile konut sahibi yapan kampanyada geri kalan konut bedeli ise yüzde 0 faiz oranı avantajı ile 60 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Projede tüketiciye 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış her türlü zevke, ihtiyaca ve bütçeye uyum sağlayabilecek niteliklerde tasarlanmış konut seçenekleri bulunuyor.

Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız konut projesinde anahtar teslimlerinin ise 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.