Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Nidapark Ayyıldız projesinde fiyatlar 682 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Tahincioğlu Gayrimenkul kalitesiyle kentsel dönüşümün merkezi Kağıthane’de hayata geçirilen Nidapark Ayyıldız projesinde 2020 teslimli daireler 682 bin TL’den başlıyor.

Tahincioğlu Holding’in gayrimenkul alanında faaliyet gösteren firması Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasında yerinde kentsel dönüşümün adresi olarak tarih edilen merkezi ilçesi Kağıthane’de sektöre kazandırılan Nidapark Ayyıldız projesinde teslimleri 2 yıl sonra yapılacak. Projede fiyatlar ise 682 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış dairelere yer verilen projede metrekare büyüklükleri ise 64 metrekareden başlangıç göstererek 255 metrekare büyüklüğüne kadar çıkabiliyor. Fiyatların 682 bin TL ile 2 milyon 660 bin TL arasında değişiklik gösterdiği projede teslimlerin ise 24 ay sonra gerçekleştirilmesi planlanıyor.

LEED Gold Sertifikası adayı projelere imza atan en köklü isimlerden Tahincioğlu Gayrimenkul güvenilir ve kaliteli yapılarına bir yenisini daha ekledi. İstanbul Avrupa Yakasındaki iş ve yaşam merkezi ilçelerden Kağıthane’de hayata kazandırılan Nidapark Ayyıldız projesi eşsiz konumu ile dikkat çekmeyi başarıyor. Açıklandığı günden bu yana hem yatırımcının hem de oturumcunun yakın markajında olan proje Beyoğlu, Eyüp, Şişli ve Beşiktaş gibi iş ve yaşam merkezi ilçelere de komşu oluyor.

2018 yılı içerisinde kullanıma hazır hale getirilmesi beklenen Kabataş-Mahmutbey metro hattına yakın mesafede konumlandırılan Nidapark Ayyıldız projesinin teslimlerinin ise 2 yıl sonra yapılması bekleniyor.

Her türlü kara yolu ulaşımına da yakın konumda yer alan Nidapark Ayyıldız projesi güven vaat eden ve zengin donatılarıyla sektörde parlayan bir proje olarak kendini fark ettiriyor.

Geniş sosyal imkanları ve merkezi konumuyla kendine hayran bırakan projede fiyatlar 682 bin TL ile 2 milyon 660 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Az katlı yatay mimarisiyle dikkat çeken proje ilçenin siluetine renk katacak.