EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nidakule Kayaşehir projesinde ön satış dönemi başladı

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Avrupa yakasının yatırım merkezi Kayaşehir’de hayata geçirilen Nidakule Kayaşehir’de ön satış dönemi başladı.

Tahincioğlu Gayrimenkul’un iş yaşamına değer katan ofis projelerinden biri olan Nidakule Kayaşehir projesi 26 kattan meydana geliyor. Her katında 8 ayrı bağımsız bölüm bulunan ofis katları, modüler sistemde olup 90 metrekare, 124 metrekare, 430 metrekare ve 860 metrekare seçenekleri ile müşterileri sunuluyor. Sosyal ve teknik imkanları ile de ön plana çıkan Nidakule Kayaşehir’de metrekare birim fiyatı 5.000 TL’den başlıyor. Proje, 60 aya sıfır vade farkı avantajları ile ön satışa çıktı.

Ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanan Kayaşehir’de yer alanNidakule Kayaşehir, çevresindeki resmi kurumların yanı sıra Sağlık Kent, Kent Park, Yavuz Sultan Selim köprüsü, Atatürk Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, metro ve tramvay hatlarına yakınlılığı ile de önemli bir konumda yer alıyor.

Tahincioğlu, başarılı AVM projesi Palladium’u İstanbul Ataşehir ve Antakya’dan sonra üçüncü yatırımı olarak Kayaşehir’e getiriyor. Palladium AVM Kayaşehir, Kayaşehir’in ilk ve tek A+ ofis projesinin yatırım gücünü daha da artırıyor. Palladium AVM Kayaşehir, dünyaca ünlü restoranlar, mağazalar, eğlence alanları ve market fonksiyonlarını içeren bölümlerden oluşuyor.