EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nida Tower'da 2 yıl kira garantisi

Güray inşaat tarafından Esenyurt’ta konumlanan Nida Tower projesinde 2 yıl kira garantisi sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Esenyurt’ta hayata kazandırılan Nida Tower projesinde alıcıya 2 yıl (24 ay) süreyle kira garantisi sunuluyor. Projeden daire satın almak isteyenlere özel geliştirilen kampanya kapsamında sadece yüzde 15 peşinat ödeyen alıcılara 48 ay vade farksız taksitle 2 yıl kira garantisi sunuluyor.

Güray İnşaat tarafından İstanbul’da geliştirilen en prestijli projelerden biri olan Nida Tower’da gayrimenkul yatırımcılarını sevindirecek çok özel kampanyalara imza atılıyor.

Güray İnşaat tarafından hayata geçirilen projede konut alanlara sadece yüzde 15 peşinat ile 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanıyor. Ayrıca bu ayrıcalıkların sunulduğu kampanya kapsamında daire satın alanlara bir de 2 yıl süresince kira garantisi veriliyor.
Nida Tower’ın kira garantili kampanyası sayesinde ev sahibi olmayan kalmayacak.

Yatırımlarını gayrimenkul alanında değerlendirmek isteyen yatırımcılar için de büyük avantaj sağlayan projede merkezi konum ve sağlanan sosyal ayrıcalıklar dikkat çekiyor. Metro istasyonuna sadece 3 dakikalık mesafade inşa eidlen Nida Tower Esenyurt projesinde alıcıya 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 tipinde farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Hem oturumcu hem de yatırımcı için çok özel gayrimenkul satın alma alternatifleri sunan Nida İnşaat projesi Nida Tower Esenyurt’taki ayrıcalıkların tadını çıkarmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor.