EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

NG Residence'tan konut yatırımcısına çok özel fırsatlar

NG Kütahya Seramik tarafından Basın Ekspres Yolu'nda hayata geçirilen NG Residence projesinde yatırımcıya hiç peşinatsız ayda 4 bin 900 TL taksitle konut alma şansı...

NG Kütahya Seramik güvencesiyle Basın Ekspres Yolu’nda konumlandırılan NG Residence’ta yatırımcılara peşinatsız 4 bin 900 TL taksitle ev sahibi olma şansı tanınıyor.

NG Residence’ta hiç peşinat ödemeden ayda 4 bin 900 TL taksit ödeyerek konut sahibi olma fırsatı tanınıyor. Avantajlı yatırım imkanları sunan NG Residence projesi Basın Ekspresi Yolu üzerinde merkezi bir lokasyonda bulunuyor. Hızla yükselen proje sunduğu avantajlı ödeme kolaylıkları sayesinde yatırımcıyı cezbetmeye devam ediyor.

Anahtar teslimlerinin 2018 yılında gerçekleştirilmesi planlanan projede büyüklükleri 62 metrekare ile 39 metrekare arasında değişen 1+1 ile 2+1 seçenek tiplerinde daireler bulunuyor.3.18 metreye varan tavan yüksekliğine sahip daireleriyle, konutlarda alışılagelmiş daire kavramını yeniden tanımlıyor.

Seramik sektöründe Türkiye’nin öncü markası olan NG Kütahya Seramik’in estetik ve güven kavramını bir araya getirdiği NG Residence projesi, sahip olduğu üst düzey tasarım ve konumuyla sunduğu kazançlı yatırımı taçlandırıyor. 2018’de yaşamın başlayacağı proje, peşinatsız, 4 bin 900 TL’den başlayan taksitli ödeme seçenekleriyle yatırımcılara konforlu ve ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

26 Katlı Rezidans, 5 Yıldızlı Uluslararası Zincir Otel Kulesinde Kazançlı Yatırım

Konumuyla İstanbul’un en değerli ve gelecek vaat eden lokasyonlarından biri olan Basın Ekspres Yolu, her geçen gün gelişiyor ve yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. NG Residence, Basın Ekspres Yolu’nun tam ortasında yer alıyor. İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken NG Residence, ilerleyen yıllarda dünyanın en önemli fuar ve kongre alanı olacak İstanbul Atatürk Havalimanı’na 6 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve 3. Havalimanı bağlantı yoluna 4 kilometrelik mesafede konumlanan NG Residence metro istasyonuna ise 200 metrelik mesafede yer alıyor.

Projenin mimari duruşu, kullanılan malzeme, işçilik kalitesi ve lokasyon avantajıyla bölgede diğer projelerden ayrışan bir yaklaşım sunuyor. 26 katlı rezidans, 5 yıldızlı uluslararası zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan projenin inşaatının tamamlanacağı 2018 yılında, yatırımcısına sunduğu ayrıcalıkla, bölgede yer alan projelerin çok üstünde bir kazanç sağlayacağı bekleniyor. Proje tamamlanıp yaşam başladığında daire kira getirilerinin bin 800 ile 2 bin 300 bandında seyretmesi öngörülüyor.

26 katlı residence, 5 yıldızlı zincir otel kulesi

Avrupa Yakası’nın “Vazo”su olarak tanımlanan proje, dış cephesiyle sektöre yeni bir kimlik kazandırırken kullanılan malzeme kalitesiyle de fark yaratıyor. 2018’de teslim edilmesi planlanan NG Residence, toplam 288 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.


Daireler, sahip olduğu 3.18 metreye varan tavan yüksekliği ile mekana ferahlık getiriyor. Proje, 26 katlı residence, turizmde dünya markası olan 5 yıldızlı uluslararası zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden meydana geliyor. Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Sahip olduğu NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel kapalı otopark alanı da yer alıyor.