EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

NG Residence’ta fiyatlar 5 bin 900 TL’den başlıyor

NG Kütahya Seramik projesi NG Residence’ın sonbahar kampanyasında daire fiyatlarının metrekaresi 5 bin 900 TL’den başlıyor.

Köklü kalite ve hizmet anlayışıyla NG Kütahya Seramik tarafından geliştirilen NG Residence projesinde sonbahar kampanyası kapsamında özel ödeme koşulları sunuluyor. Metrekaresi 5 bin 900 TL’den başlayan projede kişiye özel ödeme planı ve banka kredisi almadan taksitlendirme seçenekleri yer alıyor.

Sonbahar dönemine özel geliştirilen kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara çok özel fırsatlar sunuluyor.

Kira gelirleri tahminleri bin 800 ile 2 bin 800 lira arasında değişiyor

NG Residence’ta kullanılan malzeme, işçilik ve lokasyon avantajıyla diğer projelerden ayrılıyor. Proje tamamlanıp yaşam başladığında ise kira getirilerinin bin 800 ile 2 bin 300 bandında seyretmesi öngörülüyor.

Anahtar teslimleri Haziran 2018’de

Avrupa Yakası'nın “Vazo”su olarak tanımlanan proje, dış cephesiyle sektöre yeni bir kimlik kazandırırken kullanılan malzeme kalitesiyle de fark yaratıyor. Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanan NG Residence, toplam 288 daireden oluşuyor.

1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunuluyor

Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daireler, sahip olduğu net 3.20 m tavan yüksekliği ile mekana ferahlık getiriyor. Proje, 26 katlı residence, turizmde dünya markası olan 5 yıldızlı uluslararası zincir oteli ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden meydana geliyor.

Her daireye özel otopark alanı imkanı

Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında; 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Sahip olduğu NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor.