EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Next Level Çayyolu'nda yeni kampanya

Pasifik İnşaat'ın Ankara'nın en yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Çayyolu'nda konumlandırdığı Next Level Çayyolu'nda yeni bir kampanya başladı.

Pasifik İnşaat, Emlak Konut GYO ve GYODER'in ekonomiye canlılık katmak amacıyla başlattığı kampanyalara destek vermek için Ankara'da konumlandırdığı Next Level Çayyolu projesinde yeni bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında projeden Ağustos ayı sonuna kadar daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25'i peşin, kalanı 48 ay vade farksız taksit ile ödeme imkânı sunuluyor. Şirket, Next Level Çayyolu'nda peşin ödemelerde de yüzde 15 indirim uyguluyor.

Toplam 429 konuttan oluşan Next Level Çayyolu projesinde 3+1'den, 7,5+2'ye kadar farklı büyüklükte 92 farklı daire tipi mevcut. 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin tam ortasında yer alan proje, yemek okulundan standart ölçülere sahip kapalı basketbol salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından piknik yapılabilecek, futbol oynanabilecek, açık havada sinema keyfi yapılabilecek 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanıyla da farklı sosyal imkânlar sunuyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Next Level Çayyolu projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin TL'den başlıyor. Proje tamamlandığında bu rakamın 10 bin TL'yi geçeceği tahmin ediliyor.