Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Next Level Çayyolu'nda yeni kampanya

Pasifik İnşaat'ın Ankara'nın en yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Çayyolu'nda konumlandırdığı Next Level Çayyolu'nda yeni bir kampanya başladı.

Pasifik İnşaat, Emlak Konut GYO ve GYODER'in ekonomiye canlılık katmak amacıyla başlattığı kampanyalara destek vermek için Ankara'da konumlandırdığı Next Level Çayyolu projesinde yeni bir kampanyaya başladı. Kampanya kapsamında projeden Ağustos ayı sonuna kadar daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 25'i peşin, kalanı 48 ay vade farksız taksit ile ödeme imkânı sunuluyor. Şirket, Next Level Çayyolu'nda peşin ödemelerde de yüzde 15 indirim uyguluyor.

Toplam 429 konuttan oluşan Next Level Çayyolu projesinde 3+1'den, 7,5+2'ye kadar farklı büyüklükte 92 farklı daire tipi mevcut. 101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin tam ortasında yer alan proje, yemek okulundan standart ölçülere sahip kapalı basketbol salonuna, açık ve kapalı yüzme havuzlarından piknik yapılabilecek, futbol oynanabilecek, açık havada sinema keyfi yapılabilecek 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanıyla da farklı sosyal imkânlar sunuyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Next Level Çayyolu projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin TL'den başlıyor. Proje tamamlandığında bu rakamın 10 bin TL'yi geçeceği tahmin ediliyor.