EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Newera Seyirtepe’de fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor

Newera Seyirtepe projesi, Ankara Sincan’da hayata geçiriliyor. 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı Newera Seyirtepe’de fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor.

Newera Seyirtepe projesi, Newera İnşaat Yatırım A.Ş. tarafından Ankara Sincan’da yaşama kazandırılıyor. 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı Newera Seyirtepe’de fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor.

TOPLAM 333 KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Newera Seyirtepe; 27 bin metrekare üzerinde 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 333 konuttan meydana geliyor. Newera Seyirtepe’deki konutlar 125 metrekare ile 142 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Newera Seyirtepe’de yer alan konutların fiyatları 300 bin TL’den başlıyor. Newera İnşaat Yatırım A.Ş. bünyesinde kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Newera Seyirtepe’de teslimlerin Mayıs 2019’da yapılması planlanıyor.

METRO DURAĞINA YAKIN MESAFEDE YÜKSELİYOR

6 bloktan meydana gelen Newera Seyirtepe projesi, metro durağına yakın mesafede yükseliyor. İstanbul yolu ve Eskişehir Yolu arasında bağlantıyı sağlayan 50 kilometrelik yeni çevre yoluna 700 metre mesafede yer alan Newera Seyirtepe; metro durağına 3 dakika, Organize Sanayi Bölgesine 5 dakika, Harikalar Diyarı'na 8 dakika, Optimum AVM'ye 10 dakika, AŞTİ'ye 29 dakika, havaalanına ise 35 dakika yakınlıkta inşa ediliyor.

21 BİN METREKARE PEYZAJ ALANINA AYRILDI

Newera Seyirtepe’de 21 bin metrekarenin peyzaj alanına ayrıldı. Projede yer alacak olan konut sakinlerine yüzme havuzu, fitness salonu, amfi tiyatro, çok amaçlı spor alanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Yaşamın Mayıs 2019’da başlayacağı Newera Seyirtepe’de sunulan olanaklar şöyle:

 1. Kapalı yüzme havuzu
 2. Fitness merkezi
 3. Futbol sahası
 4. Basketbol sahası
 5. Voleybol sahası
 6. Amfi tiyatro
 7. Çocuk oyun alanları
 8. Yürüyüş alanları
 9. Yeşil alan
 10. Otopark
 11. Güvenlik