EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nevbahçe Konutları'nda hemen teslim satışlar sürüyor

YDA Group tarafından Ankara Yenimahalle'de hayata geçirilen Nevbahçe Konutları'nda sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Projede fiyatlar 432 bin TL'den başlıyor.

Ankara'nın en hızlı değer kazanan bölgelerinden Yenimahalle'de hayata geçirilen Nevbahçe Konutları projesi 25 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edildi. Teslimlerine bir süre önce başlanan projede 3 blokta toplam 220 daireye yer veriliyor. Bölgenin en yeşil projelerinden biri olarak dikkat çeken Nevbahçe Konutları'nda dairelerin hepsi 152 metrekare ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede daire fiyatları 432 bin TL ile 612 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. AVM ve eğitim merkezlerine yakınlığıyla dikkat çeken projede ki fiyatları minimum bin 500 TL'den başlıyor. Metro istasyonuna 10 dakika, İstanbul yoluna 4 dakika, Eskişehir yolu ve Kızılay’a ise 8 dakika mesafede yer alan Nevbahçe Konutları'nda sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor.

Nevbahçe Konutları'nın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahası, fitness merkezi, tenis kortu, yürüyüş parkuru ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenler Nevbahçe Konutları'yla ilgili ayrıntılı bilgiye www.nevbahcekonutlari.com adresinden ulaşabiliyor.