EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nevbahar Üsküdar’da ön talep toplanmaya başlandı

İstanbul Üsküdar’da yükselen Nevbahar Üsküdar projesinde ön talep toplanmaya başlandı. Projede 1+1’den 5+2’ye kadar değişen konut seçenekleri yer alıyor.

Nevbahar Üsküdar projesi, Kalyon İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar’da hayata geçiriliyor. Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Nevbahar Üsküdar’da ön talep toplanmaya başlandı.

188 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Nevbahar Üsküdar, 1+1’den 5+2’ye kadar farklı seçenekler olmak üzere toplam 188 adet konuttan meydana geliyor. Nevbahar Üsküdar’da 120 adet ticari ünite de yer alıyor.

NEVBAHAR ÜSKÜDAR FİYAT LİSTESİ

Nevbahar Üsküdar projesinde dış görseller, fiyat, ödeme planı gibi detaylar henüz netleşmedi. Nevbahar Üsküdar hakkında detaylar bilgilere Kalyon İnşaat tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Nevbahar Üsküdar’da yer alan konutların yeni sahiplerine 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

PROJEDE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YER ALACAK

Nevbahar Üsküdar projesi, dört bloktan meydana geliyor. Üsküdar merkezde belediyenin yanında yükselen Nevbahar Üsküdar projesinde konut ve ticari alanların yanı sıra alışveriş merkezi planlanıyor.

Nevbahar Üsküdar’da yer alacak olan konut sakinlerine yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna gibi birçok spor ve sosyal donatı alanı sunuluyor.