EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nevalife projesi için çalışmalara başlandı

Ata Grup İnşaat'ın Ankara Çayyolu'nda inşa edeceği Nevalife projesi için çalışmalara başlandı. Projenin teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Son dönemde konut yatırımcısının Ankara'daki ilk tercihlerinden biri haline gelen Çayyolu'nda 20 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Nevalife projesinde satışlara başlandı. Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan Nevalife Ankara tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Ankara'nın en iddialı karma projelerinden biri olarak yükselecek olan Nevalife projesinde toplam 182 konuta yer veriliyor. Konuların yanı sıra 32 ticari birimin de yer alacağı Nevalife Ankara'da 220 metrekare büyüklüğünde tasarlanmış 4+1 tipinde konutlar yer alıyor. Fiyatların henüz açıklanmadığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Nevalife Ankara projesinde arazinin 14 bin 400 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.nevalife.com.tr adresinden ya da 0312 239 23 00 numaralı telefondan erişilebiliyor.