EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nevadium Batıkent'in teslimlerine Aralık 2018'de başlanması hedefleniyor

Neva Prestij Yapı ve Özrize A.Ş. ortaklığında Ankara Batıkent'te yükselen Nevadium Batıkent'te satışlar devam ediyor. Projenin teslimlerine Aralık 2018'de başlanacak.

Ankara'nın gelişmeye devam eden bölgelerinden Batıkent'te konumlandırılan Nevadium Batıkent projesinde toplam 764 daireye yer veriliyor. Batı Bulvarı'na 275 metre uzunluğunda cephesi bulunan projede alanları 50 metrekare ile 85 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanan projede daireler full eşyalı olarak teslim ediliyor.

Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Nevadium Batıeknt'te 1+1 daireler 175 bin TL ile 202 bin TL arasında, 2+1 daireler ise 275 bin TL ile 325 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Projede tamamlandığında 1+1 dairelerin boş olarak bin TL'den, eşyalı olarak bin 400 TL'den kiracı bulması bekleniyor.

Konutların yanı sıra 7 bin 500 metrekarelik ticari alanın da bulunduğu Nevadium Batıkent'in sosyal donarı alanları arasında açık yüzme hauzu, kapalı otopark, restoran, yürüyüş parkuru, sauna, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi mevcut.