EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nev Flats Çayyolu'nda 2+1 dubleks daireler 600 bin TL'den başlıyor

Nev Mimarlık tarafından Ankara Yenimahalle’de konumlandırılan Nev Flats Çayyolu projesinde konut fiyatları 600 bin TL’den start alıyor.

Sektörde başarılı işlere imza atan Nev Mimarlık kalitesi ve güvencesi ile hayata kazandırılan Ankara’nın yeni konut projesi Nev Flats Çayyolu’nda fiyatlar ve ödem planları belli oldu. Proje hakkındaki tüm detaylara ve güncellenen bilgilere Konut Haberi sitemizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Fiyatların 600 bin TL’den start aldığı Ankara Yenimahalle’nin yeni projesi Nev Flats Çayyolu konut projesinde teslimlerin Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Yenimahalle’de Nev Mimarlık kalitesiyle 4 blok şeklinde yükselen projede toplamda 48 adet konuta yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin tamamı 90 metrekare büyüklüğünde tasarlanan 2+1 dubleks konut seçeneklerinden oluşuyor.

10 bin metrekare alan üzerinde yükselen prestijli proje Nev Flats Çayyolu’nda konut fiyatları 600 bin TL’den başlangıç gösterip 860 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Ödeme planlarının belirlendiği projede yüzde 40 oranında peşinat ödemesi yaparak konut sahibi olabilmek mümkün. Konut kredisi kullanılarak konut alımına da uygun olan projede vadelendirme hakkı bulunuyor.

Teslimlerin yaklaşık 2 ay sonra yapılması hedeflenen proje Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi’nde sektöre kazandırılıyor. Doğa ile iç içe, sakin ve dingin bir yaşam alanı sunan projenin sosyal olanakları da göz doldurmayı başarıyor.

Nev Mimarlık tarafından Ankara Yenimahalle mevkiinde Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi’nde eyr alan 10 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Nev Flats Çayyolu Ankara projesinin sosyal olanakları arasında ise;

• Güvenlik
• Otopark
• Sauna
• Fitness salonu
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları
• Yeşil alan yer alıyor.