Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Locamahal Veliefendi
3 Yıl Sonra Teslim
Locamahal Veliefendi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu 645.000 TL - 1.800.000 TL Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Nestiva Ataşehir'de ön talep toplanmaya devam ediyor

Aktifhan İnşaat imzasıyla Ümraniye'de konumlandırılacak olan Nestiva Ataşehir projesinde ön talep toplama çalışmaları sürüyor.

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Ümraniye'de yükselen Nestiva Ataşehir projesinde inşaat çalışmaları geçtiğimiz günlerde başladı. 4 blokta toplam 110 konutun yer aldığı projede bloklar 8 katlı olarak tasarlandı. Ön talep toplanmaya devam edilen projede daire fiyatları ve ödeme planları ise henüz açıklanmadı.

Alanları 69 metrekare ile 72 metrekare arasında değişen dairelerin bulunduğu Nestiva Ataşehir projesinde tüm daireler 2+1 tipinde tasarlandı. Kasım 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, sauna, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

TEM ve E-5 bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çeken proje; metro, metrobüs aktarma istasyonları ve Marmaray ile trafik problemi olmayan önemli bir konumda yer alıyor. Satışlarına kısa bir süre içinde başlanması beklenen projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.aktifhan.com adresinden ulaşılabiliyor.