EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Neo Bolluca 4 satışa çıktı

Neo Yapı imzasıyla Arnavutköy'de hayata geçirilen Neo bolluca 4 projesi 310 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

"Neo" markasıyla konut projeleri üreten Neo Yapı'nın yeni projesi Neo Bolluca 4'te satışlar başladı. 3. Havaalanı ve Kanal İstanbul projesi ile yatırımcının yeni gözdesi haline gelen Bolluca bölgesinde inşa edilen proje Neo Bolluca projesinin 4. halkası olarak yükseliyor. Toplamda 136 konuta yer verilen projede alanları 65 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mart 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden banka kredisiyle daire sahibi olunabiliyor. Projede yer alan 2+1 daireler 310 bin TL'den, 3+1 daireler ise 648 bin TL'demn başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Akıllı ev sistemleriyle donatılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, fitness merkezi, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, açık otopark ve peyzaj alanları yer alıyor.

Konutların yanı sıra 8 adet ticari birime yer verilen Neo Bolluca 4 projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.neoyapi.com adresinden ya da 444 96 39 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.