EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Neo Bolluca 3'te fiyatlar 336 bin TL'den başlıyor

Neo Yapı imzasıyla Arnavutköy'de yükselen Neo Bolluca 3 projesinde daire fiyatları 336 bin TL ile 701 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerinde konut projeleri hayata geçiren Neo Yapı'nın yeni projesi Neo Bolluca 3, 3. Havaalanı ve Kanal İstanbul projesi ile yatırımcıların gözdesi haline gelen Arnavutköy'de yükseliyor. 4 blokta toplam 84 daireye yer verilen projede alanları 66 metrekare ile 159 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması planlanan projede 2+1 daireler 336 bin TL ile 591 bin TL arasında, 3+1 daireler ise 454 bin TL ile 701 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede yatırımcıalra yüzde 50 peşinatla 12 ay vade farksız taksit fırsatı da sunuluyor.

Metro istasyonuna yürüme mesafesinde, havalimanına ise 10 kilometre uzaklıkta inşa edilen Neo Bolluca 3'ün sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, yürüyüş parkuru ve peyzaj alanlarına yer veriliyor.