EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Neo Bolluca 2'de kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

Neo Yapı imzasıyla Arnavutköy'de hayata geçirilen Neo Bolluca 2 projesinde daire fiyatları 310 bin TL ile 470 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Aynı bölgede Neo Gölpark ve Neo Bolluca projelerini hayata geçiren Neo Yapı'nın yeni projesi Neo Bolluca 2'de daire satışlarının yüzde 50'si tamamlandı. Ağustos 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi gereken Neo Bolluca 2'de alanları 59 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla dikkat çeken Neo Bolluca 2 projesi 2 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Kişiye özel ödeme planlarıyla satışların devam ettiği projede 1+1 daireler 310 bin TL'den, 2+1 daireler ise 470 bin TL'den satışa sunuluyor.

En küçük dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulması beklenen projenin yatırımcılarına yüzde 70 oranında kazandıracağı öngörülüyor. Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne yakınlığıyla gayrimenkull yatırımcısının ilgi odağı olan projede satışların kısa bir süre sonra tamamlanması bekleniyor.