EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef’ten büyük kampanya: “Düşük peşinat yüzde 0,98 kredi faizi ve yüzde 20 indirim”

Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres ve Nef Çekmeköy projesinde yüzde 5 peşinat, yüzde 20 indirim ve 0,98 faiz oranı ile taksitlendirme imkânı sunuluyor.

Konut sektörünün lider isimlerinden Timur Gayrimenkul tarafından hayata kazandırılan Nef projelerinde çok özel avantajlarla konut satın alma imkânı sunuluyor. Nef markasıyla İstanbul’un merkezi noktalarında hayata kazandırılan Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres ve Nef Çekmeköy projelerinden konut satın alanlara peşin ödemelerde yüzde 20 indirim ve yüzde 5 gibi düşük peşinatla ve yüzde 0,98 faiz oranı ile taksitle ödeme seçeneği sunuluyor.

15 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında daire satın almak isteyen tüketicilere çok özel imkanlarla konut satın alma imkânı sunuluyor. Türkiye’nin en önemli gayrimenkul firmalarından Timur Gayrimenkul tarafından geliştirilen Nef markasıyla İstanbul

Avrupa Yakası Basın Ekspres ve Bahçelievler lokasyonlarından ve İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de sektöre kazandırılan Nef Bahçelievler, Nef Basın Ekspres ve Nef Çekmeköy projelerinde 15 Haziran 2018 tarihine kadar çok özel avantajlarla konut satın alma imkanı sunuluyor.

Nef markasıyla İstanbul Avrupa Yakasının merkezi ve gözde lokasyonlarından yer alan Nef projelerinde “Yüzde 5 peşinat, yüzde 20 indirim ve 0,98 faiz oran” imkanı ile daire satın alınabiliyor.

15 Haziran tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan faydalanmak isteyenler Nef projelerinin tanıtım ve satış ofislerini ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirler.