EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef'te faiz oranı yüzde 0,45'e düştü

Emlak Konut GYO'nun 'Gayrimenkulde güç birliği' kampanyasının ikinci fazına 4 projesiyle destek veren Nef, 0,45'ten başlayan faiz oranlarıyla 240 ay vade imkanı sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerle yüzlerce kişiyi ev sahibi yapan Nef, "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyasına destek olma kararı aldı. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan ve sektörü temsilcileri GYODER ile KONUTDER üyelerinin de katıldığı kampanyaya Nef de 4 yeni projesi ile dahil oldu.

Henüz satışa çıkmayan Nef Ataköy Residence; ön lansmanı yapılan Nef Bahçelievler ve Nef Sancaktepe ile İş GYO - Nef ortak projesi olan İnistanbul Topkapı projeleriyle kampanyaya destek veren Nef; 240 ay için yüzde 0,79 faiz oranı ile yüzde 5’ten başlayan peşinatlı ödeme seçeneği sunuyor. Kampanya kapsamında ayrıca 60 aya sıfır faizli ve 120 ay yüzde 0,45 faizli kredi kullanma ve teslimden sonra kredi taksitlerini ödemeya başlama fırsatları da sunuluyor. Kampanya 01 Şubat – 31 Mart 2017 tarihleri arasında 2 ay süreyle ve sınırlı sayıda konut için geçerli olacak.

Sektörün büyümesine önemli katkı sağlayacak

240 ay vadeli düşük faizle hem konut alımının kolaylaşacağını hem de Türkiye ekonomisinin daha da hareketleneceğini kaydeden Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “Emlak Konut GYO, GYODER ve KONUTDER işbirliğiyle başlayacak olan kampanyayla Cumhuriyet tarihinde bir ilke imza atılıyor. 2016 yılında kırılıan konut satış rekorununa ardından, 2017 yılına da bu kampanya ile başlamak, sektörün büyümesine önemli katkı sağlayacak” dedi.

Nef Bahçelievler'de her zevke uygun daire mevcut

İstanbul’un en çok rağbet gören semtlerinden Bahçelievler’de hayata geçirilen Nef Bahçelievler'de satışların yüzde 25'i tamamlandı. Hemen önünde metro durağı bulunan proje, E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alıyor. Dörtte üçünden fazlası peyzaja ayrılmış yaklaşık 66 dönümlük bir alanıyla doğayla iç içe bir yaşam sunan projede 1+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerinin bulunuyor.

Nef Sancaktepe yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor

4 büyük üniversitenin ve 4 büyük ormanın ortasında yer alan Nef Sancaktepe, 6 blokta toplam 439 konuttan oluşuyor. Daire fiyatlarının 300 bin TL'den başladığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alıyor. Hemen yanında açılacak olan metro durağı ile 50 bine yakın beyaz yakalının çalışacağı İstanbul Finans Merkezi’ne sadece 4 metro durağı uzaklıkta yer alan Nef Sancaktepe, yapımı devam eden 15 bin çalışan ve 4.100 yatak kapasiteli Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne de sadece 2,4 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Son 5 yılda şehir merkezinde 26 proje üreten Nef’in Anadolu yakasında uzun zamandır merakla beklenen ilk projesi olan Nef Sancaktepe; özgün tasarım, modern yaşam konsepti ve Foldhome gibi Nef keşifleriyle yüksek yatırım potansiyeline sahip bir proje olarak göze çarpıyor.

İnistanbul Topkapı'da fırsatlar bitmiyor

Nef ve İş GYO’nun ortak projesi İnistanbul Topkapı'da; 20 yıla varan vadeli banka kredisi fırsatının yanı sıra, teslimden sonra kredi taksitlerini ödeme fırsatı da müşterilere sunuluyor. Önünden geçen metro hattı sayesinde, sakinlerine trafiksiz bir yaşam vadeden İnistanbul Topkapı, Türkiye’nin en kazançlı gayrimenkul projeleri arasında yer alıyor. 130 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen İnistanbul’da daire büyüklükleri 49 metrekare ile 225 metrekare aralığında değişiyor. 4 farklı projeyi içeren İnistanbul’un ilk iki projesi olan Gala ve Lokal’in teslimleri Aralık 2017 ve Nisan 2018’de gerçekleşecek.

Nef Ataköy Residence'ın son bloğunda satışlar başladı

Nef Ataköy 22, İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Ataköy'de 25 bin metrekarelik bir alanda yer alıyor. 18 katlı 6 konut bloğunun ve alışveriş caddesinin bulunduğu projede, 1+1’den 4+1’e değişen büyüklükte deniz ve şehir manzaları daireler bulunuyor. 2016 yılının en iyi rezidans projesi seçilen Nef Ataköy 22'nin konsept tasarımı dünyaca ünlü mimarlık ofisi HOK tarafından, iç mimari konsept ise Autoban firması tarafından tasarlandı. 5 konut bloğunda satışların tamamlandığı projede, E-5’e komşu olan ve 1+1 konutlardan oluşan rezidans bloğu kampanya dahilinde satışa açıldı.