EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef’in 4 projesinde yüzde 10 indirim ve 120 ay 0.98 vade farkı fırsatı

Nef’in dört projesinde yüzde 10 indirime ek olarak 120 ay için yüzde 0.98 vade farkı fırsatı başladı. İşte tüm detaylar…

Nef, dört projesinde yüzde 10’luk indirime ek olarak 120 ay vade için yüzde 0.98 vade farkı kampanyası başlattı. Kampanya; Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres, Nef Bahçelievler ve Nef Ortayaka’da geçerli olacak.

2 BİN 900 TL’DEN BAŞLAYAN AYLIK ÖDEMELER

Başlatılan avantajlı kampanya ile Nef ayrıcalığı yaşamamış herkesi Nef’in projeleriyle tanıştırmak istediklerini ifade eden Nef Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, dört ödüllü projede uygulanacak yüzde 10 indirim ve 120 ay için yüzde 0.98 kredi fırsatı ile ayda 2 bin 900 TL ödeyerek bir Nef sahibi olmanın mümkün olduğunu belirtti.

NEF ORTAYAKA’DA REKOR SATIŞ

TEM ile E-5'in ortasında, Haliç’e 5 dakika mesafede yer alan Nef Ortayaka projesinde, yanı başından geçecek yeni raylı ulaşım hatları ve köprüler ile İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkanı sunuluyor. Nef Ortayaka’da 1+1’den 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. Yeni kampanya ile birlikte Nef Ortayaka’da aylık 2 bin 900 TL’den başlayan taksitlerle bir konuta sahip olmak mümkün.

ÇEKMEKÖY’ÜN GETİRİ POTANSİYELİ EN YÜKSEK PROJESİ

Nef Çekmeköy; yeni metro bağlantı yollarıyla Anadolu Yakası'nın iş merkezleri Ümraniye ve Ataşehir Finans Merkezi'ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika, Levent - Maslak bölgesine ise sadece 15 dakika yakınlıkta yükseliyor. Şirketin Çekmeköy’deki ilk projesi Nef Çamlıtepe’de ilk iki günde 428 konut satılmış ve rekor kırılmıştı. Nef’in Çekmeköy’deki ikinci projesi Nef Ormantepe’deki satışlar devam ediyor. Projenin getiri potansiyeli yüksek olarak belirtiliyor.

İSTANBUL ULAŞIM AĞININ TAM ORTASINDA

Nef Basınekpres; TEM otoyoluna 2 kilometre, E-5 karayoluna 6.7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 8.1 kilometre yakınlıkta yükseliyor. Nef Basınekspres, İstanbul ulaşım ağının tam ortasında yer alıyor. TEM ile E-5’e olan yakınlığı, bağlantı yollarının kalbinde yer alması ve denize olan mesafesi ile de Nef Basın Ekspres şehrin en önemli yatırım noktalarından birisi olarak görülüyor.

ŞEHİR MERKEZİNİN EN YEŞİL PROJESİ

Nef Bahçelievler; Bahçelievler’in tam merkezinde metro durağına 100 metre, E-5’e 1.2 kilometre, TEM’e 6.3 kilometre mesafede yükseliyor. Nef Bahçelievler, şehir merkezinin en yeşil projesi olarak dikkat çekiyor. Nef Bahçelievler’de yer alacak olan konut sakinlerine dev havuz alanları, özel tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik & marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri, mini sera, odun fırını, çınaraltı meydan kahvesi gibi spor ve aktivite alanları sunuluyor.