EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef ve THY ortak bir kampanyaya başladı

Miles&Smiles üyeleri, Nef ve THY'nin ortak kampanyası kapsamında; 5 bin mil karşılığında 15 bin TL, 10 bin mil karşılığında 35 bin TL indirimle yeni evlerine kavuşacak.

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına karlı bir yatırımın yanı sıra konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan Nef, Türk Hava Yolları (THY) ile işbirliğine giderek yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; Miles&Smiles üyeleri, Nef projelerinden 35 bin TL’ye varan indirim kazanıyor. Satışı devam eden Nef Ataköy Residence, Nef Bahçelievler ve Nef Sancaktepe projelerinde geçerli olan kampanya kapsamında 1+1 ve 2+1 evlerde 5 bin mil karşılığında 15 bin TL değerinde, 3+1 ve 4+1 evlerde ise 10 bin mil karşılığında 35 bin TL değerinde indirim çeki sunuluyor. Kampanya Mart sonuna kadar devam edecek.

Nef, THY ile başlattığı kampanyanın yanı sıra Türkiye’de yine bir ilk olan 240 ay vade ile ev sahibi olma fırsatı da sunuyor. Nef projelerinden konut almak isteyenlere 240 ay vade seçeneğiyle ev sahibi olma imkanı veren kampanya kapsamında, 240 ay için yüzde 0,79 faiz oranı ile yüzde 5’ten başlayan peşinatlı ödeme seçeneği sunuyor. Kampanya kapsamında ayrıca 60 aya sıfır faizli ve 120 ay yüzde 0,45 faizli kredi kullanma ve teslimden sonra kredi taksitlerini ödemeye başlama fırsatları da sunuluyor.

Nef Bahçelievler'in yüzde 25'i sahiplerini buldu

İstanbul'un merkezi lokasyonlarından Bahçelievler'de yükselen Nef Bahçelievler, hemen önünde yer alan metro durağıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alan proje, dörtte üçünden fazlası peyzaja ayrılmış yaklaşık 66 dönümlük bir alan üzerinde yükseliyor. 1+1’den 5+1’e kadar daire seçeneklerinin bulunduğu projenin, ön lansman döneminde olmasına rağmen, satışlarının yüzde 25’i tamamlanmış durumda.

Nef Sancaktepe yüksek oranda prim vadediyor

İstanbul Finans Merkezi'ne yakınlığıyla dikkat çeken Nef Sancaktepe, Anadolu Yakası’nın önde gelen yatırım bölgesi Sancaktepe’de yer alıyor. Yapımı devam eden 15 bin çalışan ve 4.100 yatak kapasiteli Sancaktepe Şehir Hastanesi’ne de sadece 2,4 kilometre uzaklıkta bulunan Nef Sancaktepe; 6 blokta, 1+1’den 3+1’e kadar değişen tiplerde 439 konuttan oluşuyor. Projede fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor.

Nef Ataköy 22'de sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor

Nef Ataköy 22, İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Ataköy'de 25 bin metrekarelik alanda yükseliyor. E5’in hemen bitişiğinde yer alan Nef Ataköy 22'nin kapısının önünde, günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs ve metro durakları yer alıyor. 18 katlı 6 konut bloğunun ve alışveriş caddesinin bulunduğu projede, 1+1’den 4+1’e değişen tiplerde daireler bulunuyor. 2016 yılının en iyi rezidans projesi seçilen Nef Ataköy 22'nin 5 konut bloğunda satışların tamamlandı.