EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef ’ten Alaçatı projesi geliyor!

Türk gayrimenkul sektörünün lider markalarından Nef tarafından İzmir merkezinde 2 tane ve İzmir Alaçatı’da bir tane olmak üzere 3 yeni proje geliyor!

Timur Gayrimenkul tarafından yaşama geçirilen ve birçok bölgede kaliteli ve güvenilir konut projelerine imza atan Nef markasının yeni hedefi İzmir’e açılmak! Nef markasıyla İzmir’e 1,2 milyar TL’nin üzerinde üç proje ile dev bir yatırım atağına geçilmesi hedefleniyor.

İzmir’de hayata geçirmeyi planladıkları yeni projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulunan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, projelerden ikisinin şehir merkezinde bir diğerinin ise Alaçatı’da sektöre kazandırılacağını duyurdu. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, halka arz ve stratejik ortaklık planlarının bulunduğunu da açıklamasında yer verdi.

İstanbul’un merkezi ve işlek noktalarında hayata kazandırdığı kaliteli ve güvenilir yapılar ile Türk gayrimenkul sektöründe sıkça adından söz ettiren Nef İstanbul’dan sonra şimdi de İzmir’e açılıyor.

Nef İzmir projelerinden ikisinin şehir merkezinde yer alacağını açıklayan Başkan Timur, İzmir’in tatil ve turizm cennetlerinden Alaçatı’da da 2019 yılının yaz aylarında yeni bir projeye başlamayı planladıklarını ifade etti.

İzmir projeleri ile ilgili yaptığı açıklamalarda Nef’in halka arz ve stratejik ortaklık planlarının da olduğunu ifade eden Erden Timur, Türkiye’nin ekonomik durumuna göre iki yıl içinde İstanbul’da halka arz gerçekleştirmek istediklerini de ifade etti.

Stratejik ortaklıklara Türkiye içinde de açık olduklarını ifade eden Başkan Timur şu an görüşme aşamasında olduklarını da sözlerine ekledi.

Nef’in İzmir’de hayata kazandıracağı 3 yeni projenin ilk detaylarının kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. Yatırımcılara çok özel fırsatlar sunacak Nef projeleri şimdiden sektörde merak uyandırmayı başardı!