Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Nef ’ten Alaçatı projesi geliyor!

Türk gayrimenkul sektörünün lider markalarından Nef tarafından İzmir merkezinde 2 tane ve İzmir Alaçatı’da bir tane olmak üzere 3 yeni proje geliyor!

Timur Gayrimenkul tarafından yaşama geçirilen ve birçok bölgede kaliteli ve güvenilir konut projelerine imza atan Nef markasının yeni hedefi İzmir’e açılmak! Nef markasıyla İzmir’e 1,2 milyar TL’nin üzerinde üç proje ile dev bir yatırım atağına geçilmesi hedefleniyor.

İzmir’de hayata geçirmeyi planladıkları yeni projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulunan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, projelerden ikisinin şehir merkezinde bir diğerinin ise Alaçatı’da sektöre kazandırılacağını duyurdu. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, halka arz ve stratejik ortaklık planlarının bulunduğunu da açıklamasında yer verdi.

İstanbul’un merkezi ve işlek noktalarında hayata kazandırdığı kaliteli ve güvenilir yapılar ile Türk gayrimenkul sektöründe sıkça adından söz ettiren Nef İstanbul’dan sonra şimdi de İzmir’e açılıyor.

Nef İzmir projelerinden ikisinin şehir merkezinde yer alacağını açıklayan Başkan Timur, İzmir’in tatil ve turizm cennetlerinden Alaçatı’da da 2019 yılının yaz aylarında yeni bir projeye başlamayı planladıklarını ifade etti.

İzmir projeleri ile ilgili yaptığı açıklamalarda Nef’in halka arz ve stratejik ortaklık planlarının da olduğunu ifade eden Erden Timur, Türkiye’nin ekonomik durumuna göre iki yıl içinde İstanbul’da halka arz gerçekleştirmek istediklerini de ifade etti.

Stratejik ortaklıklara Türkiye içinde de açık olduklarını ifade eden Başkan Timur şu an görüşme aşamasında olduklarını da sözlerine ekledi.

Nef’in İzmir’de hayata kazandıracağı 3 yeni projenin ilk detaylarının kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. Yatırımcılara çok özel fırsatlar sunacak Nef projeleri şimdiden sektörde merak uyandırmayı başardı!