EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Ortayaka'da 360 bin TL'den başlayan fiyatlarla ön talep dönemi başladı

Nef kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının merkez ilçelerinden Eyüp’te sektöre kazandırılan Nef Ortayaka projesinde 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri yer alıyor.

Timur Gayrimenkulün inşaat sektöründe faaliyet gösteren markalarından Nef tarafından İstanbul Avrupa Yakasının Eyüp ilçesinde yaşama geçirilen Nef Ortayaka projesinde her zevke ve her ihtiyaca uygun standartlarda tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında daire seçeneklerine yer veriliyor.

Kaliteli ve güvenli konut projelerini İstanbul’un en önemli merkezlerinde konumlandıran Nef yeni projesi Nef Ortayaka’da daire fiyatları ise 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Farklı ihtiyaçlara karşılık verebilecek niteliklerde toplam 520 adet daireye yer verilen Nef Ortayaka projesi 4 blok şeklinde inşa ediliyor. Toplam 2 etaptan meydana gelen proje 360 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Konut teslimlerinin Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Nef Ortayaka projesinde ön talepler alınıyor. Ön talep toplama sürecinde olan projede 4 blok ve 2 etapta 1+1’den 4+1’e kadar toplam 520 adet daire seçeneğine yer veriliyor.

Nef Ortayaka projesinde yer alan 1+1 kat planında tasarlanan dairelerin fiyatları 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projenin önemli detayları belli olmasına karşın hala daha açıklanmayan detayları bulunuyor. Proje hakkındaki bilgi güncellemelerini Konut Haberi sitemizden takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

Kişiye özel ödeme seçenekleri sunularak konut alımlarını kolaylaştırıldığı Nef Ortayaka projesinde anahtar teslimlerinin Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Nef kalitesiyle İstanbul’un merkezlerinden Eyüp ilçesinde yaşama kazandırılan ve uygun başlangıç fiyatlarıyla dikkat çeken Nef Ortayaka projesinde güvenlik, sinema salonu ve kapalı otopark gibi sosyal olanaklar sunuluyor.