EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Ormantepe'de satışlar başladı

Nef kalitesiyle Çekmeköy'de konumlandırılan projenin ikinci halkası Nef Ormantepe bugün gerçekleştirilen lansmanın ardından satışa sunuldu.

Nef kalitesiyle İstanbul Anadolu yakasının en hızlı değerlenen lokasyonlarından Çekmeköy’de hayata geçirilen Nef Çekmeköy projesinin ikinci ayağı olan nef Ormantepe 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

İlk halkası olan Nef Çamlıktepe’nin satışları iki günde gerçekleştirildikten sonra Nef Ormantepe de gerçekleştirilen basın lansmanının ardından satışa sunuldu.

Toplamda 409 konutun yer aldığı proje İstanbul Anadolu yakasının en hızlı değerlenen lokasyonlarından Çekmeköy’de konumlandırıldı. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde bahçeli, teraslı ve balkonlu seçenekler yer alıyor.

2020 yılının Ekim ayında teslimlerin gerçekleştirilmesi beklenen projede metrekare birim fiyatları 4 bin 250 TL ile 4 bin 750 TL arasında değişiklik gösteren Nef Ormantepe fiyatları 299 bin TL’den başlıyor.

Kişiye özel esnek ödeme koşulları sunan şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit imkanı sunulan Nef Ormantepe Çekmeköy projesinde 120 ay yüzde 0,99 faizle banka kredili taksit de yapılıyor.

3.Köprü, Şile otoyolu, Tem ve Anadolu otoyolu bağlantı yollarının tam kesişim noktasında yer alan Nef Çekmeköy projesi Nef Ormantepe’den Levent, Maslak, Ataşehir, Ümraniye gibi iş merkezlerine bağlantı yolu ile 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakikada ulaşım sağlanıyor.

Ayrıca Nef Ormantepe’nin hemen yanında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. Havalimanı’na ve Orhangazi Köprüsü’ne kesintisiz ulaşım sağlanabiliyor. Projenin hemen yanında yer alan ve 2019’da hizmete açılması planlanan Çekmeköy-Yenidoğan metro hattı ile de Üsküdar’a ve Marmaray aracılığı ile Avrupa Yakası’na direk erişim imkanı sağlanıyor.