EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef iki günde 70 konut satarak 47 milyon TL ciro yaptı

Timur Holding bünyesindeki gayrimenkul markası Nef seçimden sonraki iki günde 47 milyon TL tutarında satışa imza attı.

Gayrimenkulün lider markalarından Nef önemli şehir merkezlerinde kaliteli ve güvenilir konut projeleri üreterek sektörde adından sık sık bahsettirmeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden hemen sonra Nef iki gün içerisinde 47 milyon TL tutarında satış gerçekleştirerek bir rekora imza attı.
Geçtiğimiz yıl yaklaşık 2 bin adet konut satan ve 1 buçuk milyar liralık ciro ile art arda gayrimenkul sektöründe dördüncü kez lider olmayı başaran Nef markası seçimden sonraki 2 günde toplam 70 adet daire satarak 2018 hedeflerine bir adım daha yaklaşmayı başardı.

Seçimden sonraki iki gün içinde konut satışından 47 milyon TL ciro elde ettiklerini açıklayan Nef Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, “Bu sene ciro hedefimiz 1,9 milyar TL idi. Ancak ilk 6 ayda ciromuz 1 milyar TL’yi aştı. Son bir haftalık satış grafiğimiz önceki haftaya kıyasla yüzde 67 yukarıda. Yakaladığımız ivme böyle devam ederse yılsonu hedefimizi aşmış olacağız.” değerlendirmesinde bulundu.

Son 3 yılda 4 bin 500’ün üzerinde konut teslimi yapıldı

Ataköy ve İş GYO ile birlikte geliştirdiğimiz Inistanbul Topkapı’nın teslim sürecinin devam ettiğini ifade eden Nef Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, “Son 3 yılda toplam 4 bin 500’ün üzerinde konut teslimi gerçekleştirdik. Teslim sonrası memnuniyet oranımız: %94. Son 3 yılda teslim ettiğimiz 17 projede ortalama doluluk oranı ise %92. Biz de satış rakamlarında olduğu kadar teslim süreçlerinde de bu rakamlara ulaşmaktan son derece memnunuz” dedi.

Şehrin merkezi noktalarındaki Nef projelerinde teslimler devam ediyor

Timur Holding’in gayrimenkul alanında faaliyet gösteren Nef markası tarafından hayata kazandırılan Nef Yalıkavak, Nef Bahçelievler, Nef Kandilli, Nef Çekmeköy ve Nef Basın Ekspress projelerinin satışları ise halen devam ediyor.