Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Nef, evini değiştirmek isteyenler için yenileme kampanyası başlattı

Eski evini değiştirmek isteyenler için Nef, Ev Yenileme Kampanyası başlattı. Kampanya ile eski evler güncel değerinden satın alınarak karşılığında yeni ev veriliyor.

Nef, eski evleri alarak karşılığında yeni bir ev veriyor. Oturduğu evi ya da gayrimenkul yatırımını kazanca dönüştürmek isteyenler için Nef tarafından Ev Yenileme Kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında müşterilerin eski evlerini alan Nef, karşılığında şirketin projelerinden yeni bir ev veriyor. Kampanya, İstanbul’da bulundukları ilçelerde getirisi en yüksek projeler olarak seçilen Nef Basın Ekspres, Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler ve Nef Reserve Kandilli’de geçerli olacak.

ESKİ EVİ GÜNCEL DEĞERİNDE ALACAK

Ev Yenileme Kampanyası’ndan yararlanmak isteyenlerin tapulu evleri güncel değerleri üzerinden alınacak. Değeri hesaplama işlemi ise alanında uzman SPK onaylı ekspertizlerin raporları doğrultusunda belirlenecek ve yeni ev alımlarında peşinat olarak sayılacak. Yeni ev ile eski evin değeri arasındaki fiyat farkı ise Nef’in müşterilere sunulan kişiye özel ödeme seçenekleri ile ister peşin ister vadeli olarak ödenebilecek.

KAMPANYADA SON GÜN 31 EKİM

Nef, Ev Yenileme Kampanyası ile birlikte yeni ev almak isteyen ya da yatırım için alınan evini satmak zorunda kalan müşterilerini satma derdinden kurtarıyor.

2018 yılında 2 bin 500’ün üzerinde konut teslimi yapan Nef’in Nef Basın Ekspres, Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler ve Nef Reserve Kandilli projelerinde 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla peşinatsız ev sahibi olunabiliyor. 31 Ekim 2018’e kadar devam edecek olan Ev Yenileme Kampanyası sınırlı sayıdaki konut için geçerli.

NEF BASIN EKSPRES

NEF ÇEKMEKÖY

NEF BAHÇELİEVLER

NEF RESERVE KANDİLLİ