EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Çekmeköy'de ön talep dönemi başladı

Timur Gayrimenkul imzasıyla İstanbul2un gözde lokasyonlarından Çekmeköy'de yükselen Nef Çekmeköy projesinde ön talep dönemi başladı.

Timur Gayrimenkul güvencesiyle İstanbul’un yeni gözde lokasyonlarından Çekmeköy’de yükselen Nef Çekmeköy projesinde ön talepler alınmaya başlandı. çevre dostu olarak sektöre kazandırılan projede toplamda bin 500 adet konut yer alıyor. Henüz ön talep dönemi başlayan Nef Çekmeköy’de satışların ekim ayı içinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Projede daire tipleri, fiyat listesi ve ödeme imkanları ile ilgili detaylar ise henüz paylaşılmadı. 180 bin metrekarelik bir alanda yükselen projenin Foldhome sistemi ile farklılık yaratması bekleniyor.

Nef Çekmeköy’de sunulan geniş sosyal yaşam olanakları konut sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları cezbediyor. Projede açık yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve sinema salonu bulunuyor. Aynı zamanda çocuk dostu olan projede minikler için özel park ve oyun alanları yer alıyor.

Ön talep döneminde olan ve ekim ayında satışa çıkması beklenen Nef Çekmeköy’de anahtar teslimleri ise 2020 yılında gerçekleştirilecek.