EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Çamlıtepe'de ön satış dönemi bu haftasonu başlıyor

Nef'in Çekmeköy'de konumlandırdığı yeni projesi Nef Çamlıtepe'de ön satış dönemi bu haftasonu başlıyor.

Nef’in Çekmeköy’de hayata geçirdiği yeni projesi Nef Çamlıtepe’de 21-22 Ekim tarihlerinde başlayacak ön satış dönemine özel ayrıcalıklar sunuluyor.

Nef kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy’de yükselen Nef Çamlıtepe’de ön satışlar bu haftasonu başlayacak. Lansman öncesinde bilgi sahibi olmak isteyenlere özel Levent ve Sancaktepe satış ofislerinin kapılarını açacak olan projede lansman öncesi döneme özel birçok ayrıcalıklı fırsat sunuluyor.

Nef Çamlıtepe’de lansman öncesine özel daire seçimi önceliği, VIP indirim avantajı, yüzde 1 peşinat ve 0,99 faizli kredi avantajı sunuluyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje, Çekmeköy Metrosu’na, 3. Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı ve Marmaray hattına bağlantısıyla yatırımcıyı cezbediyor.

Levent ve Ataşehir lokasyonlarına 15 dakika mesafede bulunan ve Özyeğin üniversitesi, Alman Lisesi ve ilkokulu gibi önemli eğitim öğretim kurumlarına komşu olan Nef Çamlıtepe projesinde fiyatlar 279 bin TL’den başlıyor.

Nef Çamlıtepe fiyat listesi:

1+1 daireler 279 bin TL’den,
2+1 daireler 429 bin TL’den,
3+1 daireler 639 bin TL’den başlayan fiyatlarla ön satışa çıkacak.

Bu haftasonu 21-22 Ekim tarihlerinde ön satışları alınmaya başlayacak projenin talipleri bu 21-22 Ekim tarihlerinde Nef Çamlıtepe Levent ve Nef Çamlıtepe Sancaktepe ofislerini ziyaret ederek detaylı bilgi sahibi olabilecekler.