EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef, Berlin’deki organizasyonda 12 milyon TL’lik satış gerçekleştirdi

Almanya Berlin’de gerçekleşen tanıtım toplantısında Nef, 12 milyon TL’lik satış gerçekleştirdi. Nef’ten yapılan açıklamada alım için doğru zaman ifadesi kullanıldı.

Almanya Berlin'de düzenlenen gayrimenkul tanıtım toplantısında Nef, 12 milyon TL’lik satış gerçekleştirdi. Nef'in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik; toplantıda Nef Ataköy, Nef Bahçelievler ve Nef Çekmeköy projelerinden satış yapıldığı ifade etti.

YURT DIŞINDA YAŞAYANLAR İÇİN EV ALMANIN TAM ZAMANI

Sabah Gazetesi’nden Seda Tabak’ın haberine göre; Selçuk Çelik, yurtdışında yaşayan Türk vatandaşları için Türkiye’den ev almanın tam zamanı olduğunu vurguladı. Konutun en iyi yatırım araçlarından biri olduğunu yurtdışındaki vatandaşların ve yabancıların bildiğini ifade eden Çelik; “Yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve 120 aya kadar şirket bünyesinde kredisiz yüzde 0.98 vade farkı kampanyası, Türkiye'de konut yatırımı için doğru bir zaman” dedi.

NEF DÜNYAYA AÇILMAYA HAZIRLANIYOR

Yurtdışı yatırımları için Ocak 2018'de Nef Global isimli ayrı bir şirket kurduklarını hatırlatan Selçuk Çelik, yakın zamanda New York, Londra ve Berlin gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde Nef markalı projeler geliştireceklerini açıkladı.

Şirketin kuruluşunun üzerinden altı ay geçmeden 62 şirketin ortak proje yapmak için teklif verdiğini belirten Selçuk Çelik; “Bu sayı şu anda 100'ü geçmiş durumda. Tekliflerde kesin kuralımız projelerin Nef markasıyla yapılması. Nef Londra projemizi çok yakında Nef müşterilerine tanıtacağız” diye konuştu.