Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Nef Bahçelievler'de ön talep toplama süreci başladı

Timur Gayrimenkul, Mes Turkuaz ve Ziylan ortaklığında yükselecek olan Nef Bahçelievler'de satışların 2016 yılının 3. çeyreğinde başlaması planlanıyor.

"Nef" markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri üreten Timur Gayrimenkul, Bahçelievler'deki yeni projesi için Mes Turkuaz ve Ziylan ile işbirliğine gitti. Nef Bahçelievler adıyla yükselecek olan projede ön talep toplama çalışmaları başladı.

44 bin 806 metrekarelik alan üzerinde yükselecek olan Nef Bahçelievler projesinde konut sayısı ve fiyatları henüz netlik kazanmadı. 1+1'den 4+1'e kadar birçok farklı konu tipinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 35 metrekare ile 150 metrekare arasında farklılık gösterecek. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer verilecek.

Önümüzdeki Eylül ayı içerisinde satışa sunulması beklenen Nef Bahçelievler ulaşım arterlerine, Kale Outlet AVM ve Marmara Forum AVM'ye yakın mesafede konumlandırılıyor. Diğer Nef markalı projelerde olduğu gibi Foldhome konseptine yer verilecek olan Nef Bahçelievler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.nefbahcelievler.com adresinden ulaşılabiliyor.