EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Bahçelievler'de fiyatlar değişmedi

Nef tarafından Bahçelievler'de hayata geçirilen Nef Bahçelievler projesinde lansman fiyatlarıyla satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 550 bin TL'den başlıyor.

Nef tarafından geçtiğimiz yılın son çeyreğinde satışa çıkarılan Nef Bahçelievler projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Lansman öncesi dönemde 7 binden fazla ön talep alan Nef Bahçelievler'de alanları 60 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanmış toplam bin 23 adet konut yer alıyor. 1 milyar TL'lik yatırımla yükselen Nef Bahçelievler projesinde daire fiyatları 550 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken proje; E-5'e, metroya ve metrobüse olan yakınlığı sayesinde yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. Yüzde 50'den fazlası peyzaja ayrılan projede her yeni doğan çocuk için bir ağaç dikiliyor. İçerisinde bir kreşin de yer alacağı Nef Bahçelievler projesinde çocuklar için özel olarak tasarlanmış ağaç evler, çocuk kütüphanesi, tematik oyun alanları, dev kaydırak, çocuk kulübü, çocuk tarım alanı ve hobi bahçeleri gibi alanlara da yer veriliyor. Toplam 45 bin metrekarleik arazi içerisinde yükselen projenin sosyal donatı alanları içerisindeyse fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna, sinema ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Konutların yanı sıra 14 ticari birime de yer verilen Nef Bahçelievler'den konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ve 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin edilen projede; yatırımcılar 0,45 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay vade imkanından da yararlanabiliyor.