EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Bahçelievler’de fiyatlar 570 bin TL’den başlıyor

Nef Gayrimenkul imzasıyla İstanbul’un Bahçelievler lokasyonunda yükselen Nef Bahçelievler’de daire fiyatları 570 bin TL’den başlıyor.

45 dönümlük alanda yer alan Nef Bahçelievler projesi, 974 adet konuttan meydana geliyor. Proje kapsamında sınırlı sayıdaki dairelere özel 60 aya yüzde sıfır faiz imkanı sunuluyor.

Nef Bahçelievler’de daire büyüklükleri 60 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiyor. Projedeki daire fiyatları ise 570 bin TL’den başlıyor.

Hemen önünde metro durağı bulunan, E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alan Nef Bahçelievler, çocuklar, gençler ve aileler için sunduğu geniş sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor.

2018’de teslim edilecek

Nef Bahçelievler’de, sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, playstation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi pek çok sosyal donatı bir arada yer alıyor.

Projede bölgenin ticari anlamda odak noktası olacak toplam 3 bin metrekarelik 14 adet cadde dükkanı da bulunuyor. Bir çekim merkezi olacak alışveriş alanı, Nef Bahçelievler sakinlerine evlerinden uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunacak. Nef Bahçelievler’de dairelerin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.