EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Bahçelievler'de çifte fırsat!

Gayrimenkul sektörünün lider ismi Nef tarafından hayata kazandırılan Nef Bahçelievler’in satışa çıkan yeni bloğunda çok özel avantajlarla konut satın alma imkânı!

Türkiye’nin önde gelen konut üreticileri arasında yer alan Nef’in yeni projesi Nef Bahçelievler’de yer alan ilk 50 daireye özel çok avantajlı bir kampanyaya imza atıldı. Yeni bloğu satışa çıkan projede ‘her şeye yetişen babalara özel süper kampanya’ sloganıyla yeniliklere ve ayrıcalıklara start verildi.

Sunduğu cazip ödeme imkanları ve uygun konut fiyatlarıyla sektörde yankı uyandıran Nef Bahçelievler projesi İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi ilçelerinden bir tanesi Bahçelievler lokasyonunda sektöre kazandırılıyor.

Oturumcu için güvenli ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayan Nef Bahçelievler konut projesi yatırımcı için de karlı yatırım fırsatlarının kapısını açıyor. Hem yatırımcıdan hem de oturumcudan ilk duyurulduğu günden bu yana yoğun ilgi gören Nef Bahçelievler projesinden çok özel ayrıcalıklarla sizler de hayalinizdeki konuta sahip olabilirsiniz.

Nef Bahçelievler projesinin satışa çıkan bloğundan konut satın almak isteyenlere ilk 50 daireye özel peşin ödemelerde yüzde 20 indirim olanağı sağlanıyor. Peşin ödemelerde geçerli olan kampanya ilk 50 daire için geçerli. Peşinatta yüzde 20 kampanyasının yanı sıra projeden daire almak isteyenlere bir de 60 ay yüzde 0 faizle taksitlendirme olanağı da veriliyor.

İstanbul’un kalbinde hayata kazandırılan en yeşil proje olmasıylada adından sık sık bahsettiren Nef Bahçelievler konut projesinde daire fiyatları ise 649 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede 3+! Ve 4+! Tipinde tasarlanmış daire seçenekleri alıcının beğenisine sunuluyor. 903 adet konuta yer verilen Nef Bahçelievler projesinde konutlu projenin en yüksek konut bedeli ise 2 milyon 54 bin TL şeklinde belirlendi.

Hayatı koşuşturmacadan uzak ve ailesiyle birlikte tadını çıkararak yaşamak isteyenlerin yeni adresi Nef Bahçelievler projesinde ister peşin ödeme ve yüzde 20 indirim olanağıyla ister 60 ay 0 faiz olanağı ile daire satın almak çok kolay!