EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Bahçelievler’de 60 ay yüzde 0 faiz fırsatı

Nef Gayrimenkul tarafından Bahçelievler’de hayata geçirilen Nef Bahçelievler projesinde 60 ay yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.

45 dönümlük bir alanda yer alan Nef Bahçelievler projesinde, sınırlı sayıdaki dairelere özel 60 aya yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.

60 metrekareden 270 metrekareye değişen konut tiplerinde 974 adet konutun yer aldığı projede, fiyatlar 570 bin TL’den başlıyor.

Projede bölgenin ticari anlamda odak noktası olacak toplam 3 bin metrekarelik 14 adet cadde dükkanı da bulunuyor. Bir çekim merkezi olacak alışveriş alanı, Nef Bahçelievler sakinlerine evlerinden uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunacak.

Hemen önünde metro durağı bulunan, E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde yer alan Nef Bahçelievler, çocuklar, gençler ve aileler için sunduğu geniş sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor.

Nef Bahçelievler’de, sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, playstation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi pek çok sosyal donatı bir arada yer alıyor.