EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Bahçelievler’de 591 bin TL’den başlayan fiyatlarla uygun ödeme seçenekleri

Nef kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler’de hayata kazandırılan Nef Bahçelievler’de uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

İstanbul’da sektöre kazandırdığı projeleriyle her zaman dikkat çekmeyi başaran ve kaliteli yapılar sunan Nef’in, Bahçelievler’de konumlandırdığı Nef bahçelievler projesinde fiyatlar 591 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 591 bin TL’den başlangıç gösteren fiyatlarla şirket bünyesinden sağlanan finansmanla ya da bankalardan alınan konut kredisi yardımıyla konut sahibi olmak kolaylaştırılıyor.

Çok başarılı bir ön talep süreci geçiren proje yatırımcıların ve konut sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgisini gördü. Ön taleplerin ardından Nef Bahçelievler’de hayata geçirilen kampanyalı satışlar sayesinde proje sektörün gözde projeleri arasında yer almaya devam ediyor.

44 bin 326 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Nef bahçelievler projesinde anahtar teslimlerinin Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Mimarisi 6 ile 20 kat arasında farklılık gösteren bloklardan oluşan proje karma konseptte tasarlandı. Projede yer alan dairelere ek olarak ticari birimler de yer alıyor.

Sosyal ayrıcalıkları ve şehrin merkezindeki konumuyla hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından yoğun ilgi gören projeden konut sahibi olmak isteyenlere uygun şartlarda ödeme alternatifleri sunuluyor. Nef Bahçelievler’den hem banka kredisi hem de şirket bünyesinden sağlanan finansman ile daire sahibi olunabiliyor.

Geniş sosyal imkanlar ve doğaya verdiği önem ile dikkat çeken projenin 25 bin metrekarelik alanı sadece peyzaj alanları olarak ayrıldı.

Ulaşımın da merkezinde olan 1 milyar TL’den fazla yatırım değeriyle hayata geçirilen Nef Bahçelievler’in hemen önünde tramvay hattı bulunuyor. Proje, istanbul Avrupa Yakasında iş ve yaşamın merkezlerinden Bahçelievler ilçesinde konumlandırıldı.

Nef Bahçelievler’in merkezi konumu, sosyal ayrıcalıkları ve sağladığı ödeme kolaylıkları konut alıcısını cezbediyor.