EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef Ataköy 22’de teslimlere başlanıyor

Hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına hem yüksek standartlarda bir yaşam hem de prim fırsatı sunan Nef, Ataköy'de inşa ettiği Nef Ataköy 22'nin teslimlerine başlıyor.

Nef'in Sign of the City’de “En İyi Rezidans” ödülüne layık görülen projesi Nef Ataköy 22’de yaşam başlıyor. Ataköy'de 25 bin metrekarelik bir alanda yer alan ve 6 bloktan oluşan Nef Ataköy 22 projesinde daire teslimlerine başlandı. E5’in hemen bitişiğinde yer alan Nef Ataköy 22'nin hemen önünde, günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs ve metro durakları yer alıyor. Konut, rezidans ve ofis bloklarının yanı sıra projenin avlusunda yer alan Nef Ataköy 22, bölgenin yeni çekim merkezi olmaya hazırlanıyor.

1+1’den 4+1’e kadar değişen çeşitli büyüklüklerde dairelerin bulunduğu Nef Ataköy 22 projesinin konsept mimarisi dünyanın önde gelen en prestijli mimarlık firmalarından biri olan HOK tarafından tasarlanırken, daire içi mimari konsepti ve ortak alanları ise ünlü Türk tasarım firması Autoban’ın imzasını taşıyor.

Bir Nef inovasyonu olan patentli Foldhome konsepti, konut sahiplerinin mevcut birçok olanaktan sadece istediklerini seçerek yaşamlarına özel işlevsel alanlar katmalarını sağlıyor. Nef Ataköy 22’deki Foldhome sistemi sayesinde, bir ev aldığınızda sahip olacağınız 24 odalı evinizde sinema odası, misafir evi, toplantı odası, tam donanımlı bir spor salonu, PlayStation odası, parti ve karaoke odası, müzik stüdyosu, eğlence odası ve şefin masası gibi birçok farklı fold yer alıyor.

Sadece 2017’de 2.000 konut teslimi

Kurulduğu günden bu yana geliştirdiği 28 projeyle sektörde en çok konut projesi üreten firma olan Nef, hayatın başladığı 20 projede toplam 4.100 konutun teslimini gerçekleştirdi. Şirket, sadece 2017 yılı içerisinde teslim ettiği 1.250 adet konuta ek olarak, 4 projede 680 konutun daha teslimini gerçekleştirerek yıl sonuna kadar 2.000 konutu ev sahiplerine teslim etmiş olacak.