EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef 36 Basınekspres'te lansman öncesi satışlara başlandı

Nef tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılacak olan Nef 36 Basınekspres projesinde ön satışlara başlandı. Projede fiyatlar 395 bin TL'den başlıyor.

Nef'in en yeni projesi Nef 36 Basınekspres lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı. Bir süredir ön talep toplama sürecinde olan projenin detayları da belli oldu. İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgeleri arasında yer alan Basın Ekspres Yolu'nda 12 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Nef 36 Basınekspres'te 503 konuta yer veriliyor. Ön talep toplama sürecinde 6 bin 200 talep alan projede, konutların yanı sıra dükkanlar da bulunuyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; alanları 68 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde daireler yer alıyor. Yüzde 1 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen Nef 36 Basınekspres projesinde yatırımcılara, şirket bünyesinde sıfır faizle 36 ay ya da yüzde 0,99 faizle 60 ay vade imkanı da sunuluyor. Projede yer alan 1+1 daireler 395 bin TL'den, 2+1 daireler 537 bin TL'den, 3+1 daireler ise 840 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. "Nef Yatırım Kulübü" kapsamında satışa çıkarılan projeden gerçekleştirilecek toplu alımlarda ise toplu alım indirimi fırsatından faydalanılabiliyor.

Tamamlandığında yüksek oranda prim yapacağı öngörülen Nef 36 Basınekspres projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.nefbasinekspres.com adresinden ya da 444 9 633 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.