EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nef 36 Basınekspres'te fiyatlar 360 bin TL'den başlıyor

Nef imzasıyla Basın Eskpres Yolu üzerinde yükselecek olan Nef 36 Basınekspres projesi lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkıyor.

Ön talep toplama döneminde 6 bin 200 talep alan Nef 36 Basınekspres projesinin satlarına 14 Temmuz'da başlanıyor. Nef müşterilerinin öncelikli olarak konut sahibi olabileceği Nef 36 Basınekspres'te konut fiyatları 360 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Metro durağına yürüme mesafesinde yükselen Nef 36 Basınekspres projesinin satışa çıktığı ilk 4 güne özel olarak yatırımcılara yüzde 3 indirim fırsatı sunuluyor.

Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen Nef 36 Basınekspres'te sıfır faizle 36 ay ya da yüzde 0,99 faiz oranıyla 60 ay vade imkanından yararlanılabiliyor. "Nef Yatırım Kulübü" kapsamında satışa çıkarılacak olan projeden gerçekleştirilecek toplu alımlarda ise toplu alım indirimi fırsatından faydalanılabiliyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.nefbasinekspres.com adresinden ya da 444 9 633 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.


Önceki Haber
"Ülkemiz tarih yazdı"