EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nazenin Konakları’nda satışların 3’te 2’si tamamlandı

Nanda Yapı, Ergonomi Mimarlık ve Pehlivanoğulları tarafından hayata geçirilen Nazenin Konakları projesinde satışların 3’te 2’si tamamlandı.

Çengelköy’de inşa edilen Nazenin Konakları’nda fiyatlar sabitlendi. Konut seferberliği kampanyası ile birlikte satışların 3’te 2’si tamamlandı.

12 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan, 9 blokta 92 konuttan oluşan projede 15 adet mağaza bulunuyor. Projede 3+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+2 tipinde konut seçenekleri mevcut.

Nazenin Konakları’nda kadın ve erkekler için 2 ayrı sosyal tesis, kadın ve erkeklere öze yarı olimpik yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, kadın ve erkekler için ayrı fitness center, playstation odası, bilardo, masa tenisi, kadınlar için yoga stüdyosu, özel pilates salonu, basketbol, futbol, voleybol sahaları, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Projede ayrıca tüm dairelerden ortak alanların izlenebileceği güvenlik sistemi, her daireye en az 2 araçlık otopark alanı, çocuklar için özel dizayn edilen oyun ve parti alanları, her daire için 5 metrekare genişliğinde depo alanı gibi ayrıcalıklar sunuluyor.

Nazenin Konakları projesi Marmaray’a 7,2 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 27,2 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 32 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 4 kilometre mesafede inşa ediliyor.