EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Naturalm Çiftlik Evleri'nde fırsatlar devam ediyor

ALM İnşaat imzasıyla Karamürsel'in Karaahmetli Köyü’nde konumlandırılan Naturalm Çiftlik Evleri projesinde daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor.

Körfez Geçiş Köprüsü'nün tamamlanmasıyla yatırımcısına büyük oranda prim kazandıracağı düşünülen Naturalm Çiftlik Evleri'nde 3 villanın satışına devam ediliyor. Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan proje 45 bin metrekare üzerinde yükselen 45 villadan meydana geliyor.

Konut fiyatlarının 400 bin TL ile 700 bin TL arasında değiştiği Naturalm Çiftlik Evleri projesinde alanları 104 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde dubleks villalar yer alıyor. Banka kredisiyle kolayca daire sahibi olunabilen projede İstanbul'a 1 saat, Bursa'ya 30 dakika, İzmir'e ise 3 saat mesafede yer alıyor.

Özellikle çocuklu aileler tarafından ilgi gören Naturalm Çiftlik Evleri projesinde tüm villaların 400 metrekare ile 800 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında basketbol ve futbol sahası, tenis kortu, restoran ve yürüyüş parkuru mevcut.