EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Natural Garden Houses Çekmeköy’de yükselecek

İstanbul Anadolu yakasının en hızlı gelişen ilçelerinden Çekmeköy’de yükselen Natural Garden Houses’da fiyatlar 330 bin TL’den başlıyor.

3 blok şeklinde tasarlanan projede 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor. Yüzde 50 peşin ve geri kalan yüzde 50 içn de 1 yıl vadelendirme imkanı sunulan projede 1+1’ler 330 bin TL, 2+1’ler 490 bin TL, 3+1’ler ise 570 bin TL’den satışa sunuluyor.

120 konut bulunan Natural Garden Houses projesinde yer alan dairelerin metrekare büyüklükleri ise 70-140 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

İstanbul’un gelişen ilçelerinden, eşsiz doğa manzaralarına ev sahipliği yapan Çekmeköy’de hayata kazandırılan projede büyülü bir orman manzarası sunuluyor.

4 bin 200 metrekare alan üzerine inşa edilecek olan Natural Garden Houses projesinde kira gelirlerinin bin 700 TL’den başlaması bekleniyor.

Merkezi konumu ve ulaşım olanaklarına yakınlığıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Natural Garden Houses 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprü'leri ve Sabiha Gökçen Havaalanı bağlantı yollarına 5'er dakika mesafede yer alıyor.

Yüzde 30 oranında prim sağlaması beklenen projede teslimler Temmuz 2019’da yapılacak. Kira gelirlerinin ise en az bin 700 TL2den başlangıç göstereceği öngörülüyor.

Sosyal olanaklarıyla dikkat çeken proje alıcısına; açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamam, fitness merkezi, kameralı güvenlik sistemi, orman manzarası, basketbol sahası,açık otopark, kapalı otopark hizmetleri sunuyor.