EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Narova 3. Etap basın mensuplarıyla buluşuyor

Yapıtek tarafından İzmir'in Bornova ilçesinde konumlandırılan Narova projesinin 3. etabı satışa çıkıyor.

Çimentaş Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Yapıtek A.Ş'nin bin 100 konutluk Narova projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. İlk etabında yaşamın başladığı projede, ikinci etap satışları sürüyor. Toplamda 9 projeden oluşan Narova projesinin 3. etabı ise 29 Mart Çarşamba günü düzenlenecek olan basın lansmanının ardından satışa çıkmaya hazırlanıyor.

Toplamda 80 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Narova projesinde konutların yanı sıra cadde dükkanlarının yer aldığı çarşı, peyzak alanları ve sosyal tesisler de bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı projenin sosyal donatı alanları arasında fitness ve pilates salonları, yürüyüş ve bisiklet yolları, kapalı otopark ve özel depolama alanları, çocuk oyun alanları, 2 adet yüzme havuzu, her bloğa özel etkinlik ve hobi alanları bulunuyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması beklenen Narova projesinin 3. etabında iki blok bulunuyor. Teslim tarihi Mart 2018 olarak belirlenen proje; bölgedeki AVM'lerin yanı sıra eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep toplama formuna www.narova.com.tr adresinden erişilebiliyor.